czwartek, 21 września 2023r.

Jakie meble do szarej łazienki? Postaw na elegancję i styl

photo 1595428774185 e1ec02f38bddcropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwzNHx8c2hvd2VyfGVufDF8MHx8fDE2NTc4NzA4NDEixlibrb 1.2.1q80w1080

Przygotowując idealną łazienkę, bardzo często stawiamy dziś nie tylko na funkcjonalność, ale i nowoczesny wygląd. Chcemy, by to pomieszczenie było w pełni komfortowe i pasowało do naszych upodobań. Dlatego właśnie eksperymentujemy z nowoczesnym połączeniem barwy ścian i doborem odpowiednich mebli. Popularny ostatnio szary kolor pomieszczenia może jednak przysporzyć problemów z zakupem szafek na kosmetyki. Które produkty będą najlepsze?

Postaw na białe meble Oristo Louis

To pełne elegancji uzupełnienie do każdej łazienki. Kupując meble możemy dostosować ich odcień do skali szarości posiadanego koloru. Najlepiej wybrać produkty z połyskiem, choć matowe warianty równie dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach łazienkowych.

Doskonałym wyborem będą produkty ze srebrnymi rączkami i zdobieniami. Można też postawić na kontrastujące połączenie białych ścian z uchwytami w kolorze czarnym, które nadadzą meblom elegancji i stylu. Oryginalne szafki łazienkowe najlepiej kupować w zestawie, przez co zminimalizujemy ryzyko kupna produktów w różnych odcieniach kolorystycznych.

Jak rozjaśnić szarą łazienkę?

Niewielkie pomieszczenie z takim kolorem ścian może wydać się zbyt zamknięte, można jednak ocieplić je, wykorzystując produkty w jasnych odcieniach drewna. Takie połączenie sprawi, że łazienka stanie się bardziej przytulna. Najlepiej postawić na oryginalne meble Oristo Louis w odcieniach jasnobrązowych lub żółtobrązowych, które idealnie skomponują się z systemem typu Walk in.

Doskonałym uzupełnieniem takich produktów będą uchwyty i zawiasy w kolorze złotym. Takie połączenie zagwarantuje nowoczesny design i korzystnie wpłynie na odbiór mebli. W zależności od wielkości łazienki można postawić na produkty stojące lub podwieszane, które pomogą zaoszczędzić odrobinę przestrzeni.

Na co zwracać uwagę w trakcie doboru mebli?

Znaczenie będzie mieć rozmiar produktów. Powinny być tak dopasowane, by zapewnić odpowiednią przestrzeń na stosowane kosmetyki. Jednocześnie oryginalne szafki łazienkowe nie mogą być wstawione na ścisk, ponieważ takie rozwiązanie sprawi, że pomieszczenie będzie wydawać się przeładowane.

W małej łazience lepiej zastosować smukłe, lecz wysokie meble stojące. Elementy podwieszane zdadzą egzamin wtedy, gdy zastosujemy jaśniejsze kolory ścian. Przy niewielkim metrażu warto też rozważyć produkty łączone, takie jak zlewozmywak z zabudową.

Może spodobać Ci się również:

unnamed file 2

Ile lat pracy w Niemczech aby nabyć prawo do emerytury? Okres ochronny pracowników przed emeryturą

1 stycznia 2022

Emerytura to upragniony czas dla każdego pracownika. Bez względu na to, gdzie pracujemy mamy prawo do emerytury. Oczywiście należy tutaj pamiętać o spełnieniu odpowiednich wymagań, co do uzyskania tego rodzaju…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady