czwartek, 25 lipca 2024r.

Boczek czy bekon? Swojskie wędliny – sklep internetowy Martika

Najlepsze mięso wieprzowe Martika

Od 1998 roku dzielimy się z Państwem wyjątkowymi, tradycyjnymi specjałami wędliniarskimi. Dzięki 100-letniej recepturze i dbałości o każdy etap procesu wytwarzania pysznego mięsa, jesteśmy w stanie uzyskiwać aromatyczne oraz niezastąpione w smaku produkty. Wśród nich znajduje się mięso wieprzowe, a konkretnie – na przykład – boczek swojski. Ten bezglutenowy produkt, jak pozostałe, posiada certyfikat wyrobu tradycyjnego, który już dawno wydało Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

Czym różni się boczek i bekon? 

Chociaż wiele osób myśli, że boczek i bekon to to samo, bo bekon „powstaje po usmażeniu boczku”, to nie można bardziej się mylić. To w sumie bardzo ciekawa kwestia, którą każdy amator kuchni powinien znać. Bekon jest odmianą mięsa wieprzowego, pochodzącą z górnej partii tuszy; tymczasem boczkiem nazywa się mięso z dolnej części tuszy wieprzowej. Odróżnia go od bekonu także większa zawartość tłuszczu. Pomimo dzielących ich różnic, to jedne z najpopularniejszych mięs. Istnieją tysiące fantastycznych sposobów, aby je przyrządzić tak, by sprawić radość całej rodzinie i znajomym! Bekon z dodatkiem jajek na miękko idealnie nadaje się na śniadanie. Boczek za to można połączyć z jajecznicą, czy na obiad – z frytkami. Oczywiście na naszej stonie internetowej posiadamy również bardziej wymyślne przepisy, z których mogą Państwo bezpłatnie korzystać! 

Swojskie wędliny – sklep internetowy: boczek wędzony

W Martika proces wędzenia jest jednym z najbardziej pilnowanych, ponieważ zajmuje się tym sam właściciel we własnej osobie. Wędzenie boczku charakteryzuje się tym, iż następuje to za pomocą naturalnego, gorącego dymu z buku i olchy. Tak zyskujemy niezastąpiony smak, barwę i aromat mięsa. Jeśli chodzi o boczek z ziołami, wędzony jest tak samo, jak wszystkie nasze pozostałe wyroby. Boczek wieprzowy wytwarzamy wyłącznie z mięsa, które pochodzi od tego samego, sprawdzonego hodowcy. 

 

 

Może spodobać Ci się również:

photo 1522798435862 6283b845139cixlibrb 1.2.1q80fmjpgcropentropycstinysrgbw1080fitmaxixideyJhcHBfaWQiOjE0MDU1N30

Jak dodać firmę na LinkedIn? Jakie korzyści daje prowadzenie konta na LinkedIn?

1 kwietnia 2022

Tworzenie nowej firmy wymaga od nas nie tylko dopełnienia formalności, lecz także odpowiedniej reklamy, dzięki której przedsiębiorstwo stanie się popularne. Funkcjonowanie wielu firm zależy przede wszystkim od zainteresowania klientów. Jeśli…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady